Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zábava pro morče

3. 6. 2007

Morčata si hrají rády - a taky

Kdo si hraje nezlobí!The image “http://help.atlas.sk/mojmail/images/2_smajlik.gif” cannot be displayed, because it contains errors.

1. Hračky pro jiná zvířata:

Hračky pro ptáky - morčátka je mohou okusovat, brousí si zoubky i drápky a když je tam zvoneček nebo rolnička tak zabaví ještě víc!

Hračka provaz závěsná 3 kruhy Hračka provazová závěsná s dřevěnou ozdobou č 3

Glitzerball, třpytivý míček s rolničkouHračky pro kočky - gumové míčky s rolničkou, hračky na způsob jako ježek v kleci (místo ježka rolnička :D ) a jiné zábavné hračky. Nejsou příliš vhodné hračky co obsahují plyš.

Mini hračky s rolničkou Ježaté kuličky

Zvířátka s tenisovým míčem 17cmHračky pro psy - míčky, uzlové hračky na kterých si mohou brousit drápky a mnoho dalších hraček, které mohou využít nejen psy ale i vaše morčátka :))

Veselá karotka 20cmMíč atom s rolničkou

2. Hračky z jídla:

 Tvrdý rohlík - dobře usušený rohlík skvěle zabaví vaše morčátko ;) Brousí si drápky, zoubky a taky si na rohlíčku pochutná.

 Zeleninový salát - do mističky můžete dát podle chuti morčátka zeleninu jako je salát, okurka, rajče a jiné! Zdravá a zábavná pochoutka.

 Rulička od toaletního papíru - zná jí snad každý :) A když do ní dáte nějaké dobrůtky a kraje ucpete senem... bude ještě lepší! Neměla by být napuštěná nějakou vůní.

3. Různé hračky:

Obyčejný květináč - jen jeden obyčejný květináč (cena kolem 20Kč) a jak morčátko zabaví! Květináček můžete různě stavět, pokládat v kleci... a morčátko určitě přijde na to jak si s tím vyhrát. Může se opírat předníma packama, nebo si tam vylézt celé :oD

Vaše tipy a nápady jak zabavujete vaše morčátka pište do komentářů!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Můj Kimi

(Denisa, 23. 3. 2008 11:15)

Já sem svímu morčátku zabalila do utěrky kousek okurky a nechala sem aby kousek čouhal a morčátko se do utěrky dobývalo!!!tak se rozvíjí jeho inteligence a chytrost je to dobrá podívaná:D

Kamarád

(Honzík a Berťas, 9. 11. 2007 23:02)

zatím takovou hračku nemám ,ale pořídím si co nevidět.